Producenci

Zaloguj się

"Wcierki"

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
ŁOPIAN KORZEŃ 50g KAWON ŁOPIAN KORZEŃ 50g KAWON
Cena: 2,90 zł
szt.

Korzeń Łopianu stosuje się do mieszanek. Odwar z korzeni łopianu jest tradycyjnie stosowany zewnętrznie do płukania owłosionej skóry głowy jako środek wzmacniający włosy. Skuteczność produktu opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

ŁOPIAN PŁYN 250 ml EKAMEDICA ŁOPIAN PŁYN 250 ml EKAMEDICA
Cena: 23,90 zł
szt.

Łopian to doskonały naturalny sposób pielęgnacji włosów. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, wzmacnia cebulki, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie.

OLEJ Z UCZEPU TRÓJLISTKOWEGO 100 ML OLEJ Z UCZEPU TRÓJLISTKOWEGO 100 ML
Cena: 19,90 zł
szt.

Naturalny środek kosmetyczny do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Zawiera flawonoidy, kumaryny, garbniki, olej eteryczny, karotenoidy, polisacharydy, kwasy organiczne, sole mineralne, witaminę C i inne związki.

OLEJ Z UCZEPU TRÓJLISTKOWEGO 150 ML OLEJ Z UCZEPU TRÓJLISTKOWEGO 150 ML
Cena: 31,90 zł
szt.

Naturalny środek kosmetyczny do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do alergii. Zawiera flawonoidy, kumaryny, garbniki, olej eteryczny, karotenoidy, polisacharydy, kwasy organiczne, sole mineralne, witaminę C i inne związki.

POKRZEPOL PŁYN PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW PRODERMA PROFARM 150ml POKRZEPOL PŁYN PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW PRODERMA PROFARM 150ml
Cena: 14,90 zł
szt.

Pokrzepol płyn przeciw wypadaniu włosów do stosowania 2-3 razy w tygodniu.

RADICAL MED KURACJA W AMPUŁKACH PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW DLA KOBIET RADICAL MED KURACJA W AMPUŁKACH PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW DLA KOBIET
Cena: 42,90 zł
szt.

Specjalistyczny preparat nowej generacji do włosów osłabionych i wypadających. Specjalnie opracowana, oryginalna receptura, bogata w innowacyjne składniki aktywne w wysokim stężeniu zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, eliminując główne przyczyny wypadania włosów.

RADICAL MED KURACJA W AMPUŁKACH PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW DLA MĘŻCZYZN RADICAL MED KURACJA W AMPUŁKACH PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW DLA MĘŻCZYZN
Cena: 39,90 zł
szt.

Kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów. Preparat do włosów osłabionych i wypadających. 

SOK Z CZARNEJ RZEPY 100% 500 ml EKAMEDICA SOK Z CZARNEJ RZEPY 100% 500 ml EKAMEDICA
Cena: 27,90 zł
szt.

Sok z czarnej rzepy usprawnia działanie stawów oraz zapobiega ponownemu nawrotowi ich dysfunkcji. Siarka pozwala również zachować piękną cerę, lśniące włosy a także mocne i zdrowe paznokcie.

WYCIĄG ZIOŁOWY 100 ml PRODUKTY BONIFRATERSKIE WYCIĄG ZIOŁOWY 100 ml PRODUKTY BONIFRATERSKIE
Cena: 15,70 zł
szt.

Wyciąg ziołowy to złożony zestaw ekstraktów wzmacniający cebulki włosów. Zapobiega wypadaniu włosów. Zmniejsza skłonność do łamania się i rozdwajania, poprawia wygląd włosów i ułatwia układanie fryzury.

ŻYWORÓDKA PIERZASTA PŁYN 250 ml EKAMEDICA ŻYWORÓDKA PIERZASTA PŁYN 250 ml EKAMEDICA
Cena: 26,90 zł
szt.

Żyworódka pierzasta działa antybakteryjnie. Wyciąg z żyworódki pierzastej pomaga regenerować też skórę. Preparaty z żyworódki usuwają łupież, zapobiegają wypadaniu włosów i regenerują cebulki włosowe

Ważna informacja

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, nie mogą być zastępstwem profesjonalnego medycznego doradztwa. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Przed podjęciem jakiegokolwiek działania związanego z terapią radzimy poinformować swojego lekarza o takim zamiarze. „Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu".

NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail, a my poinformujemy Cię o nowościach i promocjach w sklepie, a także rabatach specjalnych dla naszych subskrybentów!

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl